Auction 133
133-3506 Giannino, Maria
Estimate: D 270,00 € | After-auction price: 180,00 €
Isola Pesactori. Öl auf Leinwand. 50 x 60 cm. Gerahmt.
Estimate: D 270,00 € After-auction price: 180,00 € Buy now: