Auction 133
133-3463 Esch, Hermann
Estimate: D 120,00 € | After-auction price: 80,00 €
(1879 Mannheim- Heppenschwand 1956). 5 Ansichten. Kreidelithographien. Blgr. 49 x 64 cm. Sign. - Rand tls. minimal gebräunt.
Estimate: D 120,00 € After-auction price: 80,00 € Buy now: