Auktion 72
72-34 E palaia
diatheke kata tous ebdomekonta (Graece). Vetus testamentum graecum ex versione septuaginta interpretum una cum libris apocryphis secundum exemplar Vaticanum Romae editum et aliquoties recognitum, quod nunc denuo ad optimas quasque editiones recensuit et potiores quasdam cod. Alexandrini et aliorum variantes adjecit M. Christianus Reineccius ...Ed. sec. Lpz., Breitkopf 1757. 6 Bl., 1582 S. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Rckn.-Tit. u. Goldschn. (Bezug leicht brüchig, etw. berieb. u. best.). - Durchgeh. leicht gebräunt, tls. stockfl., einige Unterstreichungen. Vors. mit Randabschnitt. N.a.T.