Auktion 88
88-2517 Franck von Franckenau,G.
De studiorum noxa. Dissertatio in promotione trium medicinae doctorum solemniter habita VI. novembri. 1673. Editio secunda. Jena, Bielke 1695. 12°. Mit Holzschnittvign. a.T. 24 nn. Bl., 1 w.Bl. Mod. Pbd. mit goldgepr. Rsch. - VD17 12:182943S. Nicht bei Waller. - Durchgehend gebräunt.