Auction 72
72-1781 Fabricius,J.A.
Conspectus Thesauri litterarii Italiae. Praemissam habens, praeter alia, notitiam Diariorum Italiae litterariorum, thesaurorumque ac corporum Historicorum & Academiarum. Subjuncto Peplo Italiae Io. Matthaei Toscani. Hbg., Brandt 1730. 8 Bl., 531 S., 20 Bl. Ldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. berieb. u. best., einige Kratzspuren, kl. Einriss im Gelenk). - Seltene erste Ausgabe. - Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl.