Auction 86
86-598 Reiss,U.
Analysis collectionum et fontium juris ecclesiastici publici, et privati Germanici ( ) una cum selectis corollariis juridicis / in lucem publicam emisit. Augsburg, Rieger 1777. XXXII, 224, 54 S. Etw. spät. Pbd. (Beschabt u. best.).
Zum Autor ließ sich weiter nichts eruieren. - Rare title by Reiss. - Etw. fleckig u. gebräunt, Bibl.-St. - Minor chafing and bumping, library stamps, some browning, still very good.