Auction 84
84-30 Kircher,C.
Concordantiae Veteris Testamenti Graecae, Ebraeis Vocibus Respondentes, polychrestoi. Simul Enim Et Lexicon Ebraicolatinum, Ebraicograecum, Graecoebraicum: genuinam vocabulorum significationem, ex Septuaginta duorum, ut vulgo volunt, interpretum (vel istis, pro tempore, deficientibus, ex Aquilae nonnunquam, vel Symmachi, vel Theodotionis) translatione petitam...1. Tl. (statt 2). Frankfurt, Marnius u. Aubrius 1607. 4°. Mit Holzschn.-Druckerm. 4 Bl., 2272 Sp. Ldr. d. Zt. mit blindgepr. Fileten u. Rverg. (Vdeckel lose, Kap. mit kl. Ausrissen, berieb. u. best.).
VD 17 23:322824R. Sehr seltene Bibelkonkordanz. - Papierbedingt leicht gebräunt.