Auction 78
78-348 Juenin,C.
Commentarius historicus et dogmaticus de sacramentis in genere, et in specie... His adduntur dissertationes de censuris, de irregularitate et de indulgentiis... Ed. novissima Veneta post sextem Lugdunensem. Venedig 1773. Fol. Mit Holzschn.-Druckermarke. XX, 602 S., 1 Bl. Hldr. d. Zt. m. farb. Rsch. (Tls. berieb. u. best.).
Hurter IV,738 f. - 2 Bl. etw. gelöst u. am Rand läd., tls. stockfl. Mehrfach gestempeltes Bibl.-Ex. mit Bibl.-Exlibris.