Auktion 67
67-13 Ames,W.
Bellarminus eneruatus, siue Disputationes anti-Bellarminianae, in illustri Frisiorum Academia, quæ est Franckerae, publice habitae.. In quatuor tomos divisus. 4 Tle. in 1 Bd. (Tle. 3-4 fortlaufend pag.). Editio nova, ab auctore recognita, & multis in locis aucta. London (i.e. Amsterdam?), (Printed by W. J. Blaeu? for London) Ioannem Humpfridum (and H. Robinson) 1633 (i.e. 1632). Kl.8°. Prgt. d. Zt. (gebräunt u. fl., tls. berieb. u. best.). - Seltene Ausgabe. - Etw. gebräunt, tls. stockfl.