Auktion 66
66-459 Neander,M.
Orbis Terrae Succincta explicatio, seu simplex enumeratio distributa in singularum patrium regiones...Denuo adiecta sunt alia aliorum auctorum scripta... Lpz., J.Apel (ex Officina Typogr. A. Lamberg) 1597. 32 Bl., 583 (ohne S. 275-286) S., 11 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., tls. berieb. u. best.).
VD 16, N 406. Adams N 115. - Einige Unterstreichungen. N. u. St. a. Vors.