Auktion 64
64-93 Smits,W.
Psalterium vulgatum versione Belgica. Notis grammaticalibus, literalibus, criticis &c. nec non aliquot paraphrasibus... 2 Bde. Antwerpen, P.Jouret 1744. Mit gest. Front. u. Wappen-Vign. 13 Bl., CXII, 336 S.; 1 Bl., S. 337-843, 2 Bl. Ldrbde. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. berieb. u. best., etw. fl.).
Latin text with Dutch translation and many Hebrew word translations in the margins. - Etw. gebräunt, tls. stockfl. Exlibris.