Auktion 60
60-611 Olrichs,J.C.C.
De botding et lodding Ivdiciis Germaniae In Primis Marchiae Brandenbvrgensis Antiqvissimis Praeside Io. Christoph. Peslero ... III. Non. Mai. A. O. R. CICICCCL. Pro Ivrivm Doctoris Gradv ... Dispvtat Avctor Io. Carol. Conr. Oelrichs Berolinas. Frankfurt/Oder, Winter 1750. 4°. 1 Bl., XVI S., 60 S, 2 Bl., 16 S., S. XI-XII. Mod. Hlwd. - Seltene Dissertation. - Tls. gebräunt u. stockfleckig. Unbeschnitten.