Auction 58
58-5609 Are Thorgilsson Froda.
Schedae, seu libellus de Is-landia, Islendinga-Bok dictus; E veteri Islandica, vel, si mavis, Danica antiqua...in Latinam versus...Auctoris vita illustratus ab A.Bussaeo. Kopenhagen, Schmidtgen 1733. Kl.4°. 14 Bl., 118 S., 46 Bl., 27 S., 13 Bl. Hldr. des 19. Jhts. (Tls. lichtrandig u. beschabt, berieben u. bestoßen). - Papierbedingt leicht gebräunt, tls. stockfleckig.