Auction 101
101-3971 Den Haag.
"Oud Gezigt van de Plaats over de Vyver, Vyverberg, en 's Graven-Hof, na een schilderye hangende op t' Stadhuis van den Hage". Kol. Kupferstich n. G.v.Giessen b. R.Boitet, 18. Jh. 27 x 34 cm. Unter Passep. u. Glas gerahmt (nicht ausgerahmt). - Schwach gebräunt, gering berieben.