Auktion 78
Autor: Ibanez de Faria,D.
78-329 Ibanez de Faria,D.Additiones, observationes et notae ad libros variarum resolutionum illustrissimi ac reverendissimi D. Didaci Covarruvias a Leiva, episcopi Segebiensis, ac supremi consili castellae praesidis. Necessariis ind. locupletatae u. Novae Additiones...2 Tle. in 1 Bd. Ed. quarta. Genf, Bousquet 1726. Fol. Mit 2 (wdh.) schönen Holzschn.-Titelvign. 4 Bl., 412 S., 23 Bl.; 363 S., 21 Bl. - ╔Angebunden: Ders.╗ D. D. Didacus Covarruvias a Leiva Toletanus, Segobiensis Episcopus, supremique castellae Senatus praeses, enucleatus et auctus practicis in quaestionibus ... Cum indice ... Ebda. 1726. Mit Holzschn.-Titelvign. 2 Bl., 238 S., 23 Bl. Schöner, blindgepr. Schweinsldr. d. Zt. über Holzdeckel, dat. "1731". (Etw. gebräunt, tls. kl. Wurmlöcher, Messing-Schließen fehlen). - Etw. gebräunt, tls. stockfl. - Selten. [...]