Auction 74
Author: Horatius,F.Q.
74-322 Horatius,F.Q.Cum quinque Commentis. Quin. Horatii Flacci Poemata omnia...Index copiosissimus omnium vocabuloru: quae in toto opere aminadversione digna visa sunt. Commentantibus: Antonio Macinello, Acrone, Porphyrione, Joanne Britanico, Jodoco Badio Ascensio, Centimetrum Marii Seruii, Annotationes Aldi Manutii Romani Ratio mensuum... Nicolai Peroti Libellus de metris Odaruz; Annotationes Matthaei Bofinis Asculani... (Venedig, G. de Fontaneto 1527). Fl. Mit Holzschn.-Titelbord. u. -Druckerm., sovie 10 gr. Holzschn.-Vign. im Text u. zahlr. Holzschn.-Init. 6 nn., CCXCV (statt CCXCVI, ohne CXLIV) num. Bl. Hprgt. d. 19. Jhts. mit Rverg. u. goldgepr. Rsch. (Leicht gebräunt, etw. berieb. u. best.). [...]