Auction 105
105-906 Voet,J.
Commentarius ad Pandectas; in quo praeter Romani juris principia ac controversias illustriores. Tomus secundus. Continet octo et viginti libros posteriores (= Bd. 2 von 2). Ed. quarta. Den Haag, Hondt 1723. Fol. 1180 S., 34 Bl. Prgt. d. Zt. (Stärkere Gebrauchsspuren). - Gering gebräunt, vord. Vors. mit Fehlst. - Exlibris.