Auction 105

105-793

Vergilius,M.P.

Opera, ad editionem P.Masuicii castigata... Amsterdam, Wetsten & Smith 1730. 12°. Mit gest. Tit. 11 Bl., 664 S., 14 Bl. Hldr. d. Zt. (Best., tls. beschabt).

Ohne flieg. Vors. Innengel. tls. angeplatzt, Buchblock angebrochen, tls. leicht fl. - Dabei: Ders. Opera. Nic. Heins. Dan. F... Amsterdam 1676. - Claudianus,C. Cl. Claudianus Ex Optimorum Codicum Fide. Padua 1729. - Horatius Flaccus,Q. Scholiis sive annotationibus, instar commentarii... Amsterdam 1650. - Gebrauchssp.

Vergilius,M.P. | Bild Nr.1

Vergilius,M.P. | Bild Nr.1