Auktion 79
79-7372 Yoshida, Toshi
(1911-1995). Shidarezakura to mon/Cherry Blossoms by the Gate. Farbholzschnitt, dat. 1951.37 x 24 cm. Sign. u. betitelt. Unter Passep. mont.