Auktion 85
85-692 Schnurrer,C.F. (Praes.)
Sammelband mit 6 Hochschulschriften. Tbg., Ende 18. Jh. 4°. Pbd. d. Zt. (Etw. berieb.).
Enthält: Animadversiones ad quaedam loca psalmorum, Faszikel I u. II (1777-78); Observationes ad quaedam loca proverbiorum salomonis (1776); In canticum deborae judicum V. (1775); R. Tanchum Hierosolymitani ad libros vet. test. commentarii arabici specimen... (1791); Thesium inauguralium pars philologico-critica (1777). - Tls. mit arabischen u. hebräischen Texteinschüben. - Tls. etw. Gebrauchsspuren. - Exlibris.