Auktion 84
84-668 Rhetius,J.F.
Institutiones juris publici Germanici Romani ex ipsis recensibus et legibus ejus reipublicae fundamentalibus adornatae. 2. ed. Ffo., Schrey u. Meyer 1687. 8 Bl., 640 S., 36 Bl. - Angebunden: Aurea bulla Caroli IV. Romanorum imperatoris, juxta editionem Goldstadi. Accesserunt variae lectiones pene multae, et versio Germanica, juxta editionem Moguntinam sed correcta. (Edba. 1687). 319 S. Prgt. d. Zt. mit Rsch. u. hs. Rtitel. (Leicht fleckig u. best.). - Gering gebräunt, N.a.T.