Auction 111:

  Auction 87

87-6633

Kiessling, Heinz

(1915 Berlin - 1991). Marokkanische Hafenstadt. Aquarell ca. 1951. 37 x 56,5 cm. Sign.

Kiessling, Heinz | Bild Nr.1

Kiessling, Heinz | Bild Nr.1

Next auction 111

takes place on December 14, 2019