Auktion 97

97-646

Genathius,J.J. (Hrsg.).

Disputationum juridicarum selectiorum: Ex difficilimis et utiliss. jurium materiis desumtarum... in celeberrima Basil. Acad. publice propositarum. In ordinem hunce, quantum fieri potuit, redactarum. 5 Tle. der Reihe in 4 Bdn. Basel 1614-26. Kl.4°. Tls. abweichende Prgtbde. (3 dat. 1616 bzw. 1618).

Umfangreiche Sammlung von juristischen Abhandlungen. - Vorhanden: Bd. 1 (1614); Bd. 2 (1616); Bd. 3 (1618); Bde. 6/7 (in 1 Bd., 1624 u. 1626). - Etw. fleckig u. gebräunt.

Genathius,J.J. (Hrsg.). | Bild Nr.1