Auction 116:

  Auction 71

71-6324

Eglau, Otto

(1917 Berlin 1988). "Landschaft 15 Salzburg". Getönte Aquatintaradierung 1969. 38 x 38 cm. Sign., dat., betitelt u. num. - Ex. 80/80.

Eglau, Otto | Bild Nr.1

Eglau, Otto | Bild Nr.1

Next auction 116

takes place on December , 10-12. 2020