Auction 111
111-619 Klausal,J.
Curiosa naturae arcana inclyti Regni Bohemiae et appertinentium Provinciarum Moraviae et Silesiae, dissertationibus, et quaestionibus philosophicis indagata. Prag, Typis Universitatis (1724). Kl.Fol. 5 Bl., 185 (recte: 184) S. Ldr. d. Zt. (Starke Gebrauchsspuren). - Fleckig u. gebräunt.