Auktion 55
55-606 (Boeckelmann,J.F.).
Justitia causae Palatinae sive defensio juris regali Palatini in homines proprios,...Nuper vero impugnati factione legibus imperii...nec non effraenata convitiandi audacia scriptoris. Vindiciarum secundum libertatem et contra Palatinum Wildfangiatum. O.O. (1666). Kl.Fol. 10 Bl., 292 (recte 296) S. Hprgt. d. Zt. (Unt Kap. mit Fehlstelle, Gelenke tls. eingerissen, tls. wasserfleckig u. beschabt).
VD 17 019832C. - Durchgeh. gebr., wasserrandig u. stockfleckig. Im unt. Blattrand tls. sporenfleckig. - Selten. - Aus der Bibliothek von A.Biedermann mit Exlibris.