Auction 114:

  Auction 102

102-568

Gothofredus,D. (Hrsg.).

Codicis Justiniani D.N. sacratissimi principis PP. Augusti repetitae praelectionis libri XII. Lyon, Borde & Arnaud 1662. 4°. Mit Holzschn.-Druckermarke a.T. 7 Bl., 972 Sp., 1 w. Bl. - Angebunden: Ders. Authenticae, seu novellae constitutiones D. Justiniani sacratissimi principis: Quibus Leonis, et aliorum quorundam Imperatorum additae. Postrema editio... 4 Bl., 568 Sp. Prgt. d. Zt. (Etw. stärkere Gebrauchsspuren). - Tls. fleckig u. etw. gebräunt, Titel u. le. Bl. etw. knittrig bzw. randrissig, N.a.T.

Gothofredus,D. (Hrsg.). | Bild Nr.1

Next auction 114

takes place on July, 2.-4. 2020