Auktion 108
108-556 Lancellotti,J.P.
Corpus iuris canonici; Emendatum et Notis Illustratum: Gregorii XIII. Pont. Max. iussu editum;... Accesserunt Novissime Loci Communes uberrimi, summa diligentia ex ipsis Canonibus collecti ... Theologis, Politicis, & Practicis pernecessarii. Itemq(ue) Liber VII. Decretalium Novis aliquot Constituionibus auctus. ...7 Tle. in 1 Bd. Basel, König 1695-96. 4°. Mit Holzschn.-Druckerm. Hldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Ob. Kap. mit Ausriss, tls. beschabt u. best.).
Vgl. Wetzer-W. VII, 1891, 1376. VD17 1:009956Y. Umfangreicher Sammelband zum Kirchenrecht. - Gebräunt u. tls. stockfl.