Auction 71
71-538 Hachenberg,P.
Tubantus redivivus. Seu ... Comitum in Benthem Genealogia : Cujus veritas ex Veterum favistis eruta ... Accedunt Elogia Comitatuum & Urbium Comitibus Benthemicis parentium. Ed. nova. Cui accedit applausus musarum ... Steinfurti, Wellenberg 1741. Mit 2 Faltbl. 16 Bl., 127 S. Marm. Umschl. d. Zt. (Rckn. nur fragment. erhalten, tls. fl., berieb. u. best.). - Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl., etw. gelockert.