Auction 79
79-501 Serarius,N.
In Sacros Divinorum Bibliorum Libros, Tobiam, Judith, Esther, Machabaeos, Commentarius. Nunc Multis In Locis Auctus Et Recognitus, addito Indice Rerum praecipuarum locuplete. Mainz, Lippius 1610. Fol. Mit Holzschn.-Titelvign. 4 Bl., 531 S., 3 Bl. Hldr. d. 19. Jhts. mit Rsch.
VD 17 12:121505L. - Tls. stark gebräunt u. stockfl. Mehrf. gestempelt. Hs. Besitzverm. a. T.