Auction 112:

  Auction 61

61-4697

Dominion of Canada, The.

3. Ausg. Lpz., Baedeker 1907. Mit 13 Ktn. u. 12 Pln. LXIV, 331 S. Flex. Olwd. (Berieben u. bestoßen). - Hinrichsen E 265. - Ohne vord. flieg. Vors. N.a.Vortit.

Dominion of Canada, The. | Bild Nr.1

Next auction 112

takes place on February 14 and 15, 2020