Auction 94
94-423 Stockhausen,H.C.L.
De cultu Ac Usu Luminum Antiquo. Qui qualis fuerit In omnibus Antiquorum Sacris, Delubris, Oraculorum Antris, Consecrationibus, Auguriis, Lustrationibus, Bello, Triumphis, Puerperiis, Nuptiis, Funerumque processu, reliqua ; Ex omni antiquitate ostenditur. Utrecht, Kroon u. Hofman 1726. Kl.8°. 4 Bl., 364 S. - Angebunden: Green,G. De rusticatione & villis veterum commentariolus. Lpz., Kirchner 1667. 1 Bl., 297 S. Prgt. d. Zt. mit Rsch. (Leicht fl., etw. best.). - Seltene erste Ausgabe. - Etw. gebräunt, tls. stockfl. Durchscheinender St.a.T. Exlibris.