Auktion 108

108-384

Proprium Sanctorum.

Officia propria sanctorum ex speciali s(anctissimi). d(omini). n(ostri). Pii Papae V. concessione a canonicis regularibus Lateranensibus recitanda. Mchn., Schell für Wagner 1661. 256, 110 S., 1 Bl. - Angebunden: Proprium Sanctorum Archidiocesis Salisburgensis.... Auctoritate et jussu... D. Guidobaldi, Archiepiscopi Salisburgensis. Salzburg, Mayr 1662. 16 Bl., 96 S. Prgt. d. Zt. (Starke Gebrauchsspuren).

Gebräunt, stärkere Gebrauchsspuren. - Dabei: Officia propria sanctorum ex speciali s.d.n. Pii Papae V. concessione. Mchn. 1748. - Propria sanctorum officia sacrosanctae lateranensis basilicae. Mchn. 1751. Mit Anbindungen. - Zus. 3 Bde.

Proprium Sanctorum. | Bild Nr.1