Auction 124:

  Auction 102

102-383

Terentius,A.P.

Comoediae sex, post optimas editiones emendatae. Accedunt, A.Donati commentarius integer. Cum selectis Guieti et variorum notis multo auctioribus, quam antehac. Indices, tertia fere parte locupletiores. Accurante C.Schrevelio. Leiden u. Rotterdam, Hack 1669. Mit gest. T. 23 Bl., 864 S., 30 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. berieben).

Brunet V, Sp. 716; Vgl. Ebert II, 22514. - Tls. leicht stockfl. Ohne vord. flieg. Vors. Exlibris.

Terentius,A.P. | Bild Nr.1

Terentius,A.P. | Bild Nr.1

Next auction 124

takes place in July, 07-09. 2022