Auktion 79
79-37 Bernardinus de Angelis.
Praelectiones Isagogicae Theologico-Canonico-Legales. De Praecognitis, Principiis, Et Natura Juris Legalis Universi : Scholastica Methodo Concinnatae, Praxi Non Minus, Quam Theoriae Pro Utroque Foro, In- Et Externo, Authorum Tam Recentiorum Quam Antiquiorum Opinionibus Examinatis Sedulo Accommadatae, In duas Partes divisae ...2 Tle. in 1 Bd. Stadt am Hof, Gastl 1748. 4°. Mit gest. Portr. v. T.Sondermayr. XXIV, 412, VIII; VI, 670, VIII S. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Rsch. (Tls. fl. u. mit Wurmspuren, berieb. u. best.).
Seltene einzige Ausgabe. Kein Ex. in dt. Bibliotheken. Etw. gebräunt, tls. stockfl.