Auction 125:

  Auction 113

113-3685

Jan.

(20. Jh.). "fünf ballen". Gouache 1957. Ca. 38,7 x 49,6 cm. Sign., betit. u. dat. - Tls. etw. stockfl.

Jan. | Bild Nr.1

Jan. | Bild Nr.1

Next auction 125

takes place in October, 13.-15. 2022