Auktion 108
108-3660 Sammlung
von 4 kolor. Kupferstichkarten bei J.B. Homann, Nbg. 1. H. 18. Jh. Gr.Fol. bzw. Qu.Gr.Fol.
Vorhanden: Landgraviatus Hassiae Inferioris... - Pars Vederoviae ... vero Regionem Schwalbacensem. - Palatinatus Bavariae vulgo Die Obere Pfaltz... - Bavariae Circulus et Electorat... - Gebrauchsspuren, Vederoviae aufgez.