Auktion 80
80-3605 Succincta meditatio
ad Artic. Instr. Pacis Osnabrugensis septimum de Reformatis' Religionis exercitio Protestantium unius in territorio alterius confessionis et annexis, ex actis et tractatibus papis Westphalicae pro eruendo legis sensu suspecta. O.O. 1762. Fol. 44 S. Pbd. d. Zt. mit hs. Rsch. (Tls. lichtrand., berieb. u. best.).
Erste Ausgabe. Selten. - Etw. gebräunt, tls. stockfl. Tit. mit Braunfl. im ob. Blattrand. Innendeckel mit Leimfl. (entfernt. Exlibris).