Auktion 113:

  Auktion 80

80-3605

Succincta meditatio

ad Artic. Instr. Pacis Osnabrugensis septimum de Reformatis' Religionis exercitio Protestantium unius in territorio alterius confessionis et annexis, ex actis et tractatibus papis Westphalicae pro eruendo legis sensu suspecta. O.O. 1762. Fol. 44 S. Pbd. d. Zt. mit hs. Rsch. (Tls. lichtrand., berieb. u. best.).

Erste Ausgabe. Selten. - Etw. gebräunt, tls. stockfl. Tit. mit Braunfl. im ob. Blattrand. Innendeckel mit Leimfl. (entfernt. Exlibris).

Succincta meditatio | Bild Nr.1

Nächste Auktion 113
findet von 11.-13. Mai 2020 statt