Auktion 110
110-358 Morin,J.
Commentarius historicus de disciplina in administratione sacramenti Poenitentiae tredecim primis seculis in ecclesia occidentali, et huc usque in orientali observata, in decem libros distinctus....Venedig, Pezzana 1702. Fol. Mit Holzschn.-Titelvign. 16 Bl., 674 S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt tls. fl., berieb. u. best.).
Graesse IV, 609. Schulte III/1, 593: "...liefern das bis dahin reichste Material für diese Gegenstände." - Etw. gebräunt, tls. stockfl. Exlibris.