Auction 102
102-3492 Palladio,H.
Rerum Foro-Juliensium Ab orbe condito usque ad annum Redemptoris Domini Nostri CCCCLII. Libri Undecim. Nec non De Oppugnatione Gradiscana Libri Quinque. Editio Novissima, priori auctior & emendatior. Leiden, Vander Aa (1722). Fol. Mit gest. Titelvign. u. gest. Portrait (J.Caesar). 222 Sp., 9 Bl. Hlwd. d. 20. Jhts. (Etw. best.).
(= Thesaurus antiquitatum et historiarum Italiae, quo continentur optimi quique scriptores, qui Patavii, Fori-Julii, Istriae ... memoriae prodiderunt, 6. Bd.). - Etw. gebräunt tls. stockfl.