Auction 74

74-3465

Krauss,J.C.

Afbeeldingen der Fraaiste, meest Uitheemsche Boomen en Heesters, die tot versieren van Engelsche Bosschen en Tuinen, op onzen grond, kunnen geplant en gekweekt worden; Benevens de Beschrijving van derzelven Kenmerken, Voortkweeking, Nuttigheden en andere bijzonderheden, ingericht om aan de Liefhebbers van zodanige Bosschen of Tuinen de kennis van dezelve zo aangenaam als nuttig te maken. Amsterdam, J.Allart 1802-(1808). Gr.4°. Mit kolor. Tit.-Vogn. v. R.Vinkeles u. 126 kolor. gest. Taf. v. J.C.Sepp u. Sohn. VIII, S. u. je 1-2 erklär. Textbl. pro Taf. Läd. Pbd. d. Zt. mit Rsch. (Rckn. mit Einrissen, Kap. mit kl. Ausrissen, tls. beschabt u. best.).

Nissen BBI 1102. Pritzel 4872. Stafleu 3927. Landwehr, Col. Plates, 98; Great Flower Books 63. Seltene erste Ausgabe, erschien in 21 Lieferungen. - With finely handcoloured vignet on title, showing a garden-view, engraved by Reinier Vinkeles, and with 126 plates with flowers, their fruits, leaves and branches, fine engraved by J.C. Sepp and Son, and all beautifully coloured by hand, and sometimes, especially the bright reds, glazed over with egg-white. VIII pp. introduction, and 1 or 2 unnumbered lvs. with explanatory text to each plate. - Leicht gebräunt, tls. stockfl. (Textbl. etw. stärker). Einige Taf. etw. gelockert u. tls. leicht fingerfl. in den unt. Ecken. Insges. ordentliches Ex.

Krauss,J.C. | Bild Nr.1

Krauss,J.C. | Bild Nr.1