Auktion 55
55-3445 Baumbach,G.M.H.
Dissertatio inauguralis medica de curatione cancri occulti et aperti per aquam calcis vivae potam praestita. Praeside R.A.Vogel. Göttingen, Barmeier 1769. 2 Bl., 22 S. Geheftet, nicht eingebunden.
Etw. gebräunt. - Beiliegt: Breyer,C.L.F. Cystotomia lateralis Moreauiana nova eademque receptis longe praestantior, quia omnino tutior. Praeside G.F.Sigwart. Tüb., Bauhof u. Franck 1764. Mit 1 gefalt. Kupfertaf. 32 S. Geheftet, nicht eingebunden. - Etw. gebr., tls. stockfleckig. N.a.T.