Auktion 116:

  Auktion 108

108-2595

Sammlung

von 6 Schriften Theologie in 7 Bdn. Venedig, meist 18. Jh. Versch. Einbde.

Enthält u.a.: Lohner T. De munere concionandi exhortandi cathechizandi. 1699. - Berti,G.L. Ecclesiasticae historiae Breviarium. 2 Bde. 1763. - Muratori,L.A. Lamindi Pritanii de ingeniorum moderatione in religionis negotio. 1763. - Caeremoniale episcoporum sanctissimi domini nostri Benedicti Papae XIV. 1758. - Weitere. Versch. starke Gebrauchsspuren. - Sowie: Benvenuti,C. Instructio pro sacerdote celebrante in missa privata de festo, coram sanctissimo exposito, coram cardinali. Rom 1727. - Zus. 8 Bde.

Sammlung | Bild Nr.1

Sammlung | Bild Nr.1

Nächste Auktion 116
findet von 10.-12. Dezember  2020 statt