Auction 114:

  Auction 93

93-2558

(Blarer,J.C.).

Causa Caroli Ludovici principis Palatini pro electoratu Palatino, contra D. Nicolai Burgundi etc. chimeras, sive electuras ejusdem Bavaricas. 3 Tle. in 1 Bd. O. O. und Dr., 1642-43. 4º. Mit gefalt. Stammtafel. 6 Bl., 398 S., 6 Bl., 178 S., 1 Bl. Ldr. d. Zt. (Berieben).

VD 17 12:125724U. - Tls. etw. gebräunt und fleckig. - Zwischengeb: Rusdorf,J.J. von Pomi Palaestini evaporatio, hoc est: Enodatio responsorum & rescriptorum in causa Palatina nuper datorum. London (fing.) 1641. 4 Bl., 55 S.

(Blarer,J.C.). | Bild Nr.1

(Blarer,J.C.). | Bild Nr.1

Next auction 114

takes place on July, 2.-4. 2020