Auction 112
112-235 Theophrastus.
Characteres ethici, sive morum descriptiones. Graece et Latine. Cum notis et monitis J.A.Werdenhagen. Ed. recens emendata. Leiden, Maire 1604. 24° (ca. 9 x 5 cm). 121 S. Hldr. d. 19. Jhs. (Min. berieb. u. best.). - Min. gebräunt. N.a.T.