Auction 117:

  Auction 110

110-1657

Cicero,M.T.

Opera ad optimas editiones collata. Praemittitur vita ex Plutarchi Graeco Latine reddita cum notitia literaria accedunt indices studiis Societatis Bipontinae. Editio accurata. 13 Bde. Zweibrücken, Typographia Societatis 1780-87. Mit 12 gest. Portrait-Titelvign. Hldrbde. d. Zt. (Berieb. u. best., tls. Kap. beschäd.).

Ebert 4277. Graesse II, 158 - Mit dem erst 1787 ersch. 13. Bd., der den "Index latinatis" enthält. - Stockfleckig. - Exlibris "Damian Comte de la Leyen".

Cicero,M.T. | Bild Nr.1

Cicero,M.T. | Bild Nr.1

Next auction 117

takes place on February , 18-20. 2020