Auktion 90
90-157 Efferen,W.F.v.
Manuale Politicum De Ratione Status, seu, Idolo Principum : In Quo De Vera Et Falsa Forma gubernandi Rempubl. de Religione, de Virtutibus Principum, de Potestate Ecclesiastica, de Bello & Pace compendiose agitur... Francofurt, Schönwetter 1639. 12°. Mit gest. Tit. 7 Bl. 498 S. Spät. Ldr. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. berieb. u. best., leicht fl.).
VD 17 1:001931N. Selten. - Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl. Hs. Besitzverm. u. St.a.T.