Auction 125:

  Auction 88

88-1493

Cicero,M.T.

Epistolarum Familiarium Libri XVI. Summorum Virorum Industria, Exemplarium cum veterum, tum recentiorum collatione, restituti; Nec non Annotationibus ac Castigationibus utilissimis referti ; Epistolae, quae hactenus confuse editae, ordini, & argumentis necessariis luci iterum redditae... Nbg., Endter (1669). Mit Holzschn.-Titelvign. 734 S., 5 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fl., tls. kl. Einrisse, best.).

VD 17 39:139386X. - Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl., leicht wellig. Hs. Eintr. a. Vors. - Seltene Ausgabe.

Cicero,M.T. | Bild Nr.1

Cicero,M.T. | Bild Nr.1

Next auction 125

takes place in October, 13.-15. 2022