Auction 89
89-1013 Corpus Juris Civilis.
Codicibus Veteribvs Manvscriptis Et Optimis Qvibvsqve Editionibvs Collatis. Recensvit Georgivs Christianvs Gebauer... Et Post Eivs Obitvm Editionem Cvravit Georgivs Avgvstvs Spangenberg. 1. Tl. (statt 4). Göttingen, Dietrich 1776. Gr.4°. Mit 1 Stammtaf. 8 Bl., 78 S., 20 Bl., 1144 S., 5 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Tls. beschabt u. best.). - Ebert 11037. - Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl. u. wasserrandig. Wenige Marginalien.