Auction 103
103-10 Thomas v. Aquin.
Opera omnia sive antehac excusa, sive etiam anecdota; ex editionibus vetustis et decimi tertii saeculi codicibus religiose castigata; pro authoritatibus ad fidem vulgatae versionis accuratiorumque patrologiae textuum, nunc primum revocata...Bde. 1 u. 3-32 (statt 34) in 31 Bdn. Paris, Vives 1872ff. 4°. Bibl.-Hlwdbde. mit hs. Rtitel. (Tls. Gebrauchsspuren). - Etw. gebräunt, tls. stockfl. Titel mehrfach gestempelt.